Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz: Nie miałem żadnego romansu

Utworzony przez mietek, 4 marca 2010 r. o 17:47
Św. Andrzej Bobola napisał:
Na przykład święty Andrzejek Bobola http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2216/q...na.schizofrenia
Prawosławni to poganie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Cóż doczekamy da Bóg czasów że w kościele będzie normalnie albo go nie będzie wcale! Bo choć "bramy piekielne go nie przemogą" to rozwalą go sami kapłani dając zły przykład życia! ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...."19 marca będziemy kontynuować nasz radiowy cykl wielkopostny. Tego dnia zapytamy o lęk człowieka przed traceniem. Wolimy brać, uważamy, że w życiu należy nam się wiele rzeczy, wpadamy w złość, gdy coś idzie nie po naszej myśli. Jeśli już coś dajemy – to raczej spodziewamy się dostać coś w zamian. Dlaczego boimy się coś z siebie dać bezinteresownie nie oczekując niczego w zamian?....."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIATOWID napisał:
Prawosławni to poganie
A to szczera prawda wszyscy ich poganiają http://forum.dziennikwschodni.pl/ZAPRASZAM...t29188-s40.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bad romance napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I
Tytuł adekwatny do opisywanego tematu, a utwór nie taki zły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Qvo Vadis, czy naprawde jesteś pewny że nie powinieneś się nazywac "Quo vadis" a nie QVO VADIS ? no ale to taki drobiazg, h*** z nim ! Mam do ciebie mala prosbe : czy nie korci cie czasmi zeby napisac tak cos od siebie, wlasnymi slowami ? No bo wiesz, wklejać to każdy moze, z Wiki czy innej sriki. No spróbuj, czekam. No i czy nie móglbyś trochę krócej ? No spróbuj, spróbuj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostak znad Buga napisał:
Rom ! mowa była o Średniowieczu. KOGO w Sredniowieczu spalono na stosie za czytanie lub posiadanie Biblii ? Wiesz ? Wiem Rom że dzisiaj religia rz.kat. jest najb. prześladowana na świecie. Przy milczeniu lewackich czerwonych mediów. Ale wystarczy że gdzieś w jakiejś pipidówie np Żyda za pejsy ktoś szarpnie, albo nazwie Żyda Żydem to już krzyk na cały świat ! Ale wracajmy do tej kary za czytanie Biblii. No więc jak ? powiesili kogoś ? spalili ? d.upe złoili ? Bo ja wiem że są zachowane dokumenty o róznych wyrokach z przeszłości np że w 1263 r 13 IV w Krakowie jakąs kobiete skazano na kare grzywny za to że ukradła 3 rogaliki ze straganu. No dlaczego k*** nie ma dokumentów że kogoś skazano (i wyrok wykonano) za czytanie, posiadanie Biblii ?
Masz całkowita racię, Wiesz tu się zleciło trochę psów co powtarzają i przekopiowują z wikipedi teksty. Ogólnie to głupoty i nudy. Powiem ci że każdego z tych "intelektualistów" mógłbym roztrzaskać argumentami ale problem polega na tym, że do nich i tak nic nie dotrze. rozumiesz jak to jest kiedy propaganda nawbija ćwieków w łeb, nikt już ich nie przekona!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rom napisał:
Masz całkowita racię, Wiesz tu się zleciło trochę psów co powtarzają i przekopiowują z wikipedi teksty. Ogólnie to głupoty i nudy. Powiem ci że każdego z tych "intelektualistów" mógłbym roztrzaskać argumentami ale problem polega na tym, że do nich i tak nic nie dotrze. rozumiesz jak to jest kiedy propaganda nawbija ćwieków w łeb, nikt już ich nie przekona!!
Rom ! miło cie widziec ! a zobacz że te lewackie mendy antykatolickie nie sa w stanie podać mi JEDNEEEEEEGO JEDYNEEEGO nazwiska gościa spalonego na stosie za czytanie Biblii w Średniowieczu. Nie tylko spalonego na stosie, ale nawet nie chca mi podac nazwiska gościa który za to dostal np rózga po d.upie ! Pisza mi tu k*** jakieś elaboraty na pięć stron a na to moje proste pytanie NIKT z tej bandy nie odpowie. No , czerwonuchy, dawajcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama dała Jasiowi ostatnie 50 złotych na zakupy (do wypłaty było jeszcze 2 tygodnie) i mówi: - Jasiek, kupisz chleb, margarynę i kawałek sera. Reszta kasy trafia na stół. Jasiek poszedł do sklepu ale po drodze spodobał mu się misiek za całe 50 złotych. Kupił misia i pędzi do domu. Matka na to: - Jasiu coś ty zrobił! Natychmiast idź i sprzedaj tego misia. Jasiek bez namysłu poszedł opchnąć misia sąsiadce. Wchodzi do jej mieszkania a sąsiadka w łóżku z jakimś facetem. Nagle rozlega się pukanie do drzwi. Sąsiadka wpycha faceta razem z Jasiem do szafy. Jasiek w szafie do faceta: Jasiu: - Kup pan misia. Facet : - Spadaj chłopcze. Jasiu: - Bo będę krzyczał. Facet: - Masz pięćdziesiąt złotych i siedź cicho. Jasiu: - Oddaj misia. Facet: - Nie oddam. Jasiu: - Oddaj, bo będę krzyczał. Sytuacja powtórzyła się paręnaście razy, Jasiu zarobił kasy od cholery, wraca do domu z zakupami (kawior, krewetki, szynki, i całą furę szmalu jeszcze przytargał). Matka do Jasia: - Jasiek chyba Bank obrabowałeś!? Natychmiast idź do księdza i się wyspowiadaj! Jasiek poszedł do kościoła, podchodzi do konfesjonału i mówi: - Ja w sprawie Misia... - Sp... już nie mam kasy! Bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostaku baranie jutro powiem do ciebie kazanie! A pisać nie mam czasu bo na spowiedź rekolekcyjną teraz prawie codziennie jeżdżę i twoją prostacka śmierdzącą mordę muszę wąchać! Rzygać mi się chce mógłbyś zęby umyć jak do konfesj9onału leziesz a nie jak świnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qvo Vadis napisał:
Prostaku baranie jutro powiem do ciebie kazanie! A pisać nie mam czasu bo na spowiedź rekolekcyjną teraz prawie codziennie jeżdżę i twoją prostacka śmierdzącą mordę muszę wąchać! Rzygać mi się chce mógłbyś zęby umyć jak do konfesj9onału leziesz a nie jak świnia!
QVo Vadis, ty baranie ! posluchaj mojego kazania do ciebie dzisiaj : Zima. Wieczór. Wieś. Podlasie.Idzie baba do cerkwi (a może do kościola) i patrzy a tu w sniegu na poboczu coś leży. Bierze, a to kuropatwa, zmarznieta, martwa. Wziela ja baba ze soba bo moze w domu rosół zrobie. Poszla do cerkwi. A tam do spowiedzi. Ale pop(a może ksiondz, h. jego wie) poczul smród z tej zdechlej kuropatwy i pyta babe :Co to tak śmierdzi ? trzeba myć sie ! Baba : To kuropatwa ! A pop : Jak kobieta idzie do spowiedzi to "kuropatwe" też trzeba umyć ! Koniec. Haa haaa haaaaaaa !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy bramie Niebios spotykają się trzy kobiety. Pukają. Otwiera im Święty Piotr. Pyta pierwszej z nich: - Jak używałaś swojego organu na ziemi? - W 80% do seksu i w 20% do sikania. - No, to wejdź, proszę, zapraszam. Pyta drugiej: - A Ty? Jak używałaś swojego organu? - W 50% do seksu i w 50% do sikania, Święty Piotrze. - No, to wejdź. Pyta ostatniej: - Jak używałaś swojego organu? - Ja, Święty Piotrze, to 90% do sikania i 10% to seksu. - No, to idź stąd, przykro mi, ale nie mogę Cię wpuścić. - ...no, ale dlaczego Święty Piotrze? - Bo tu, moja droga, jest Raj, a nie toaleta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor mówi do pacjenta: - No no, jest pan zdrowy jak byk! Wszystkie wyniki w porządku! Z seksem też pan chyba nie ma problemów? - Cóż, tak ze trzy razy w tygodniu to sobie dogodzę. - Trzy razy w tygodniu? Z pana kondycją to i trzy razy dziennie można by było. - Niby tak, ale pan doktor wie, jaki jest los proboszcza na wiejskiej parafii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzi koleś do konfesjonału i mówi: -ojcze zgrzeszyłem przeleciałem nieletnią -synu nie przejmuj się pozna dziecko trochę życia zmów 10 zdrowasiek i będziesz rozgrzeszony Przychodzi następny i mówi : -ojcze zgrzeszyłem przeleciałem staruszkę -pewnie ta staruszka była umierająca dobrze uczyniłeś dając jej na koniec życia trochę radości zmów 10 zdrowasiek i będziesz rozgrzeszony Przychodzi trzeci i mówi : -ojcze zgrzeszyłem zrobiłem lachę księdzu z sąsiedniej parafii Ksiądz zrywa się z miejsca i krzyczy: -tu jest twoja parafia i tu jest twój ksiądz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest czarna szmata bolszewicka może była nie do zdarcia szmata ............ ale czy jest mocherowa ?
Prawdopodobnie jest jeszcze ...jedwabna szmata...,ale szmata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKA KSIĘGA OBJAWIEŃ Przesłanie Miłości »W ŚWIETLE PRAWDY . Jezus Chrystus, Święty Graal HEJ KOŚCIELNI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czwarta ofiara księdza pedofila http://www.tvp.pl/szczecin/spoleczne-przyr...o/70710/2068458
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak możesz to pomóż lub wspomóż http://www.knurowski.cba.pl/13.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ksiądz dziwkarz jest nie tylko opiekunem polskich pielgrzymów, ale również dyrektorem katolickiej szkoły w Rzymie. Ciekawe, kiedy dojdzie do kolejnego skandalu seksualnego z księdzem Studnickim w roli głónej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...